Akce prázdninové 2021 | Tarotová škola | Tarotová škola
Newsletter
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Akce prázdninové 2021

„TADY A TEĎ“ 7. 8. 2021

 

Tarotová škola o prázdninách nezavírá – právě naopak! Léto a rozkvetlá příroda napomáhá otevírání intuice, a tak nám vždy v tuto dobu jdou výklady karet jako po másle! Tarotovým kartám, rozvíjení své intuice a letní relaxaci se budeme věnovat v zeleni rozkvetlé zahrady.
Přijeďte do malebné přírody Českomoravské Vysočiny prožít mystické chvíle s Tarotem!

ANOTACE WORKSHOPU:

Jelikož jde letos o jediný prázdninový tarotový workshop, rozhodla jsem se nevypisovat konkrétní téma, ale nabídnout vám možnost podívat se pomocí výkladů na současný život komplexně!
Naše tarotové výklady budou ukazovat, jak to vypadá a co je pro nás nyní důležité:
– v oblasti vztahů
– v oblasti profese
– v oblasti finanční
– v oblasti duchovního a osobního růstu
– v tématech pro nás nyní důležitých

Zároveň si společně připomeneme, že jsme všichni TVŮRCI S NEOMEZENÝMI MAGICKÝMI MOŽNOSTMI A SCHOPNOSTMI!

„To, čím jsme, je dar, který dal Bůh nám – to, čím se staneme, je náš dar Bohu.“  Dan Millman

Jsme dostatečně soustředění a otevření, aby se skrze nás mohla projevovat síla magie? Umíme se otevřít inspiraci a nechat ji přes sebe magicky procházet do vnějšího světa pomocí svých rozhodnutí? Máme odhodlání vstupovat do světa skrze své činy, anebo jen reagujeme na činy druhých?

Na tomto setkání se zaměříme se na optimální vizi našeho života (nebo na nějaký náš současný konkrétní cíl), uchopíme svou kouzelnou hůlku, přivoláme své magické a kreativní schopnosti a za pomocí karet a neomezené síly své mysli se pustíme do tvoření.
Věřím, že si tento letní den společně užijeme! 🙂

button-prihlasit

Termín

 • 7. srpna 2021 (11 – 18.00 hodin)

Místo

 • Křivsoudov 60, 257 66

Spolujízda

 • Na naše akce jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás seminář láká, ale máte potíž s tím, jak se na místo dopravit, napište (sophie@tarotovaskola.cz), je možné, že se z vašeho směru někdo přihlásil. Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Stravování

 • Možnost zajít si na oběd do v místní restaurace, jinak si každý účastník stravu zajišťuje sám.  Na akci na vás čeká jako pozornost občerstvení ve formě kávy, čaje a vody s citronem a čerstvými bylinami.

Co s sebou

 • blok a propisku
 • tarotové karty

Kurzovné

 • 1 000,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

button-prihlasit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„VNITŘNÍ ROVNOVÁHA“ 18. 7. 2020

Tarotová škola o prázdninách nezavírá – právě naopak! Léto a rozkvetlá příroda napomáhá otevírání intuice, a tak nám vždy v tuto dobu jdou výklady karet jako po másle! Tarotovým kartám, rozvíjení své intuice a letní relaxaci se budeme věnovat v zeleni rozkvetlé zahrady.
Přijeďte do malebné přírody Českomoravské Vysočiny prožít mystické chvíle s Tarotem!

 

ANOTACE WORKSHOPU:

Žijeme v polaritním světě.

K tomu, abychom poznali svou ženskost, potřebujeme pochopit i mužský protějšek. Když víme, co nechceme, dobereme se k tomu, co chceme. Otevřeme-li se naplno své bolesti, dokážeme si o to víc vychutnat radost a lásku.
Žijeme ve světě, plném protikladů. Umíme je integrovat, dovolíme jim spolupracovat nebo je naopak necháváme spolu soupeřit a bojovat?
Abychom dosáhli vnitřní rovnováhy, potřebujeme přijmout životní kontrast v jeho plnosti. Čím více totiž budeme potlačovat, odmítat a bojovat, tím více poroste náš vnitřní neklid. Bolest a nespokojenost pochází daleko více z rezistence, než z událostí samotných.
Co ve svém životě odmítáme? Umíme přijímat a nechat události plynout nebo se cítíme dobře pouze tehdy, když vše řídíme a máme věci pod kontrolou? Co musíme nechat odejít, aby přišlo to, co si skutečně přejeme? Co konkrétně nám pomáhá k vnitřní rovnováze?
Tuto sobotu se pomocí Tarotu vydáme na cestu k harmonii a pokusíme se zakotvit ve středu svého bytí.

Termín

 • 18. července 2020 (11 – 18.00 hodin)

Místo

 • Křivsoudov 60, 257 66

Spolujízda

 • Na naše akce jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás seminář láká, ale máte potíž s tím, jak se na místo dopravit, napište (sophie@tarotovaskola.cz), je možné, že se z vašeho směru někdo přihlásil. Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Stravování

 • Možnost zajít si na oběd do v místní restaurace, jinak si každý účastník stravu zajišťuje sám.  Na akci na vás čeká občerstvení ve formě kávy, čaje a vody s citronem a čerstvými bylinami.

Co s sebou

 • blok a propisku
 • tarotové karty

Kurzovné

 • 1 000,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

button-prihlasit

 

 

„STRACH VS. ODVAHA“ 1. 8. 2020

Tarotová škola o prázdninách nezavírá – právě naopak! Léto a rozkvetlá příroda napomáhá otevírání intuice, a tak nám vždy v tuto dobu jdou výklady karet jako po másle! Tarotovým kartám, rozvíjení své intuice a letní relaxaci se budeme věnovat v zeleni rozkvetlé zahrady.
Přijeďte do malebné přírody Českomoravské Vysočiny prožít mystické chvíle s Tarotem!

 

ANOTACE WORKSHOPU:

Máte odvahu prozkoumat své strachy?

Pokud ano, tenhle workshop je právě pro vás! Prázdniny právě přechází do své druhé poloviny a slaví se dožínky a keltský svátek Lughnasadh. Je to svátek plodnosti. Rituál tohoto svátku však také připomínka starou pravdu a moudrost: aby se něco nového zrodilo, je třeba jiné nechat zemřít.

Jak to souvisí s naším workshopem? Hádáte správně: abychom našli odvahu k vysněným zkušenostem, musíme zvítězit nad svými strachy.

Jaké obavy a strachy nás vězní? Čeho se nejvíc bojíme a kde tyto strachy vznikly? Víme, jak se svým strachem pracovat? Říká se, že největší strach je strach ze strachu. 🙂 Je to vlastně velmi paradoxní, naše největší obavy totiž většinou nemají vůbec žádné racionální jádro. Prostě je to pouhý návyk. Spíše zlozvyk.

Když najdeme odvahu projít údolím svých obav a podívat se zblízka svým strachům do očí, uvolní se obrovské množství energie, které nám přinese vášeň, radost…a odvahu! Odvahu realizovat to, po čem toužíme! Odvahu získat vysněné, projevit se  ve své autentičnosti, odvahu konečně upřímně sdělit to, co v sobě potlačujeme nebo třeba odvahu k radikálním změnám!

Král (Strach) je mrtev! Ať žije král (Odvaha)!

 

Termín

 • 1. srpna 2020 (11 – 18.00 hodin)

Místo

 • Křivsoudov 60, 257 66

Spolujízda

 • Na naše akce jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás seminář láká, ale máte potíž s tím, jak se na místo dopravit, napište (sophie@tarotovaskola.cz), je možné, že se z vašeho směru někdo přihlásil. Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Stravování

 • Možnost zajít si na oběd do v místní restaurace, jinak si každý účastník stravu zajišťuje sám.  Na akci na vás čeká občerstvení ve formě kávy, čaje a vody s citronem a čerstvými bylinami.

Co s sebou

 • blok a propisku
 • tarotové karty

Kurzovné

 • 1 000,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

button-prihlasit

 

 

 

„SEBEÚCTA“ 8. 8. 2020

Tarotová škola o prázdninách nezavírá – právě naopak! Léto a rozkvetlá příroda napomáhá otevírání intuice, a tak nám vždy v tuto dobu jdou výklady karet jako po másle! Tarotovým kartám, rozvíjení své intuice a letní relaxaci se budeme věnovat v zeleni rozkvetlé zahrady.
Přijeďte do malebné přírody Českomoravské Vysočiny prožít mystické chvíle s Tarotem!

 

ANOTACE WORKSHOPU:

Sebeláska, sebepřijetí, sebeúcta…to jsou výrazy, které dříve byly téměř neznámým pojmem, ale začínají se naštěstí dostávat do povědomí lidí víc a víc.  Už konečně chápeme, že nejdůležitější vztah je právě ten, který máme sami k sobě. Od něj se pak odvíjí kvalita těch dalších.

Žijeme svůj každodenní život s přirozenou důstojností a sebeúctou? Pokud ano, okolí i životní okolnosti nám to odráží. Je pro nás samozřejmostí naplňovat vlastní potřeby, touhy a vize, anebo je to naopak problém? Přijímáme sami sebe se svými kvalitami i chybami? Umíme se pochválit, ocenit? Věříme ve svůj úspěch a expanzi? Dopřáváme si to, co naše tělo potřebuje ke svému kypícímu zdraví?

Na dalším setkání cyklu „Tarot na zahradě“ se zaměříme na to, jaké programy sebeúcty jsme přijali ve svém dětství a pomocí tarotových rozborů se pokusíme uzdravit ty destruktivní a škodlivé. Zblízka si posvítíme na to, jak naše sebeúcta vypadá v oblasti blízkých vztahů, zdraví nebo vlastní seberealizace.

Termín

 • 8. srpna 2020 (11 – 18.00 hodin)

Místo

 • Křivsoudov 60, 257 66

Spolujízda

 • Na naše akce jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás seminář láká, ale máte potíž s tím, jak se na místo dopravit, napište (sophie@tarotovaskola.cz), je možné, že se z vašeho směru někdo přihlásil. Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Stravování

 • Možnost zajít si na oběd do v místní restaurace, jinak si každý účastník stravu zajišťuje sám.  Na akci na vás čeká občerstvení ve formě kávy, čaje a vody s citronem a čerstvými bylinami.

Co s sebou

 • blok a propisku
 • tarotové karty

Kurzovné

 • 1 000,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

button-prihlasit

 

 

 

„ZRCADLA VE VZTAZÍCH“ 22. 8. 2020

Tarotová škola o prázdninách nezavírá – právě naopak! Léto a rozkvetlá příroda napomáhá otevírání intuice, a tak nám vždy v tuto dobu jdou výklady karet jako po másle! Tarotovým kartám, rozvíjení své intuice a letní relaxaci se budeme věnovat v zeleni rozkvetlé zahrady.
Přijeďte do malebné přírody Českomoravské Vysočiny prožít mystické chvíle s Tarotem!

 

ANOTACE WORKSHOPU:

Cyklus letních workshopů „Tarot na zahradě“ vyvrcholí tématem našich vztahů. A to vztahů ve všech možných podobách.

Věříte tvrzení, že „jak se chováme sami k sobě, tak se k nám chovají druzí“?  Pokud ano, je to skvělé!
Jestliže totiž přijímáte, že naši nejbližší nám svým chováním zrcadlí naše vlastní vnitřní postoje, můžete každý svůj vztah zlepšit! Přejdete tak z role Oběti do role Tvůrce.
Není vždy jednoduché zrcadlení identifikovat a přijít na jádro nesouladů. Ale od toho máme své moudré tarotové karty a podpůrnou skupinu! 🙂
 
Budeme zjišťovat:
– jak je na tom nejdůležitější vztah vašeho života: vztah k sobě
– co vám zrcadlí vaši blízcí
– co je příčinou nesouladů ve vašich vztazích a co s tím
– jaké otázky klást a jaké výklady volit, abyste zjistili to, co potřebujete o svých vztazích vědět

Termín

 • 22. srpna 2020 (11 – 18.00 hodin)

Místo

 • Křivsoudov 60, 257 66

Spolujízda

 • Na naše akce jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás seminář láká, ale máte potíž s tím, jak se na místo dopravit, napište (sophie@tarotovaskola.cz), je možné, že se z vašeho směru někdo přihlásil. Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Stravování

 • Možnost zajít si na oběd do v místní restaurace, jinak si každý účastník stravu zajišťuje sám.  Na akci na vás čeká občerstvení ve formě kávy, čaje a vody s citronem a čerstvými bylinami.

Co s sebou

 • blok a propisku
 • tarotové karty

Kurzovné

 • 1 000,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

button-prihlasit

 

„MYSL“ 11. 7. 2020

Tarotová škola o prázdninách nezavírá – právě naopak! Léto a rozkvetlá příroda napomáhá otevírání intuice, a tak nám vždy v tuto dobu jdou výklady karet jako po másle! Tarotovým kartám, rozvíjení své intuice a letní relaxaci se budeme věnovat v zeleni rozkvetlé zahrady.
Přijeďte do malebné přírody Českomoravské Vysočiny prožít mystické chvíle s Tarotem!

 

ANOTACE WORKSHOPU:

Mysl je magnet!
Na co zaměřujeme své myšlenky, takový život si tvoříme. Mysl je nedoceněný a stále málo prozkoumaný fenomén. Mysl je tvůrce. Líbí se mi přirovnání mysli k obrovské zaoceánské lodi. Tu bychom bez kapitána, kormidelníka a kompasu na oceán těžko pustili – zdravý rozum nám říká, že by ztroskotala na nejbližším útesu. Podobným kolosem je však i naše mysl! A přesto dovolujeme, aby si s námi naše (i cizí) myšlenky dělaly, co chtěly! Často s námi bez kormidla zmítají po pěkně velkých vlnách!
 
No, a proto se na tomto tarotovém workshopu pokusíme své neposlušné myšlenky zkultivovat!  Pomocí výkladů, her a rozborů zjistíme, jaké mentální programy nás nejčastěji ovládají, v čem za nás přebírá řízení „automatický pilot“, co neustále posuzujeme a která navyklá přesvědčení nás zavádí do slepých uliček iluzí. A jako vždy – zjednáme nápravu tím, že se pana Tarota optáme, co platí právě na tu NAŠI mysl!

Termín

 • 11. července 2020 (11 – 18.00 hodin)

Místo

 • Křivsoudov 60, 257 66

Spolujízda

 • Na naše akce jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás seminář láká, ale máte potíž s tím, jak se na místo dopravit, napište (sophie@tarotovaskola.cz), je možné, že se z vašeho směru někdo přihlásil. Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Stravování

 • Možnost zajít si na oběd do v místní restaurace, jinak si každý účastník stravu zajišťuje sám.  Na akci na vás čeká občerstvení ve formě kávy, čaje a vody s citronem a čerstvými bylinami.

Co s sebou

 • blok a propisku
 • tarotové karty

Kurzovné

 • 1 000,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

button-prihlasit

 

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com