Akce 2022 - 23 | Tarotová škola | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Akce 2022 – 23

„OSOBNOSTNÍ PLÁTNO“ 7. 7. 2022

ONLINE workshop, který se tentokrát zaměří na naši osobnost a na to, co jsme se přišli do tohoto života naučit a kam se posunout.

Výhodou ONLINE workshopu je, že své výklady můžete probrat ve skupině odkudkoli a po workshopu obdržíte záznam, který si budete moci kdykoli přehrát. Potřebujete pouze počítač či mobil a funkční mikrofon a kameru. Používáme aplikaci zoom.us. Po vašem přihlášení na workshop vám zašlu odkaz, na který kliknete a to je vše.

ANOTACE:

Rozbor „PLÁTNO“ patří v Tarotové škole k nejoblíbenějším výkladům. A to z toho důvodu, že nejen nabízí ucelený a smysluplný pohled na situaci či vztah, ale skvěle umožňuje rozšířit intuitivní vhledy do krásného příběhu.
Tento rozbor mne napadl v době mých tarotových začátků. Tehdy jsem vykládala maximálně na 3 karty (hlavní, kořenovou a vývojovou), ale to mi brzy přestalo stačit.

A tak vznikl rozbor devíti karet, které tvoří linii minulosti, přítomnosti a budoucnosti a spousty informací ukazují také svislé skupiny karet a diagonály. Tento druh výkladu používám u svých tarotových konzultací pro klienty a velmi ráda vás tento druh výkladu naučím.

Tarotový rozbor „Plátno“ lze použít na různá témata. My se na tomto workshopu naučíme OSOBNOSTNÍ PLÁTNO.

Z tohoto rozboru se mimo jiné dozvíte:

 • co je nejdůležitějším úkolem vašeho života
 • jaké lekce a prožitky jste si před svým narozením zadali
 • informace o svém zrození a dětství
 • co jste se už ze svých lekcí naučili a co ještě ne
 • kam se bude váš život i nadále ubírat
 • jaký postoj k dalšímu vývoji máte zaujmout

Termín

 • 7. července 2022 (19 – 21 hodin)

Kurzovné

 • 500,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

 

button-prihlasit

 

„NEJLEPŠÍ VERZE MÉHO JÁ“ 2. 6. 2022

ONLINE workshop o tom, jak nechat rozkvést své nejlepší já a jak neustále žít své sny.

Výhodou ONLINE formy workshopu je, že své výklady můžete probrat ve skupině odkudkoli a po workshopu obdržíte záznam, který si budete moci kdykoli přehrát. Potřebujete pouze počítač či mobil a funkční mikrofon a kameru. Po vašem přihlášení na workshop vám zašlu odkaz, na který kliknete a to je vše: můžeme se s chutí pustit do svých výkladů.

ANOTACE:

Jak nechat rozkvést své nejlepší já?
Řekla bych, že bychom se v první řadě měli aspoň trochu:
– poznat
– přijmout
– přiznat své mínusy
– rozvíjet své plusy
– otevřít změnám
Můj slogan na webu zní: „POZNEJ SE A ŽIJ SVŮJ SEN!“ Tvořila jsem ho před nějakými osmi lety a teď si uvědomuji, že díky pravidelnému tarotovému sebepoznávání své tehdejší sny skutečně žiju.
Jenže. Přicházejí další sny a ty si toužím splnit taky. Již nejsem tou ženou před osmi lety.  A přeji si, abych se přibližovala k té nejlepší verzi svého já a plnila si své sny, dokud budu dýchat. 🙂 Všichni se neustále měníme a všichni se můžeme víc a víc přibližovat té nejlepší verzi svého já.
„Základním cílem člověka není být lepší než jiný člověk, nýbrž být lepší než vlastní včerejší Já.“ Dalajláma
Máte stejný názor? Rezonují výše uvedené řádky s tím, jak chcete žít?
Pak se přihlaste na tento workshop, abyste zjistili:
– jakou verzi svého já právě žijete
– proč tomu tak je
– co všechno se vám dosud povedlo
– jaké výzvy právě teď před vámi stojí
– jak se s nimi popasovat
– jak se co nejvíce přiblížit tomu, abyste žili s pocitem štěstí, naplnění a spokojenosti sami se sebou
Termín
 • 2. června 2022 (19 – 21 hodin)

Kurzovné

 • 500,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

button-prihlasit

 

 

 

 

„TAROTOVÁ KARTA OSOBNOSTI“  26. 1. 2023

ONLINE workshop o vaší tarotové kartě osobnosti.

Výhodou ONLINE formy workshopu je, že své výklady můžete probrat ve skupině odkudkoli a po workshopu obdržíte záznam, který si budete moci kdykoli přehrát. Potřebujete pouze počítač či mobil a funkční mikrofon a kameru. Používáme aplikaci zoom.us. Po vašem přihlášení na workshop vám zašlu odkaz, na který kliknete a to je vše.

ANOTACE:

Znáte svou tarotovou KARTU OSOBNOSTI? Ať už ano nebo ne, přijměte pozvání na tento online tarotový workshop. Dozvíte se totiž o sobě hodně zajímavých informací, a to díky své tarotové kartě osobnosti a dalších karet, které k ní patří.

Zjistíte:

 • do jaké konstelace jiných karet patří vaše karta osobnosti
 • co o vás vaše karta osobnosti vypovídá
 • jaké jsou vaše dary a výzvy na základě této karty
 • jak se ke svým darům a výzvám postavit

 

Na tomto online workshopu se naučíte se svou osobní kartou roku pracovat tak, aby vám dala maximum užitku ve vlastním sebepoznávacím procesu. Ani na tomto setkání nebudou chybět tarotové výklady.

Na setkání se dozvíte:

 • jaký je význam vaší tarotové karty osobnosti
 • jakou má tato karta vibraci z číselného pohledu a co znamená z astrologického pohledu
 • čemu se ve vašem životě může dařit
 • čemu jsou vibrace karty nakloněny v oblasti vztahů, profese a zdraví
 • na co je dobré se zaměřit a čemu se vyhnout v přicházejícím roce 2023

Termín

 • 26. ledna 2023 (19 – 21 hodin)

Kurzovné

 • 650,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem ve výši 650,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

 

button-prihlasit

 

 

 

 

„JARNÍ ZNOVUZROZENÍ“ 24. 3. 2022

ONLINE workshop, který vám poradí, jak a v čem provést jarní očistu.

Výhodou ONLINE workshopu je, že své výklady můžete probrat ve skupině odkudkoli a po akci obdržíte záznam, který si budete moci kdykoli přehrát. Potřebujete pouze počítač či mobil a funkční mikrofon a kameru. Používáme aplikaci zoom.us. Po vašem přihlášení na workshop vám zašlu odkaz, na který kliknete a to je vše.

ANOTACE:

Máme tu jaro! K jaru patří petrklíče, rašící pupeny, svěží zeleň, jarní úklid, Velikonoce, nové začátky, zpěv ptáků….ale i motýli! 🙂

Pojďme – stejně jako oni – vylézt ze své zimní kukly a nechejme zazářit svou barevnost a krásu! Pojďme se připravit na své jarní znovuzrození, plné radosti, lásky, kreativity, svobody a krásných změn!

Jak? Dokonalou očistou!

Jak taková „TAROTOVÁ OČISTA“ bude probíhat?

Především si uvědomíme svou celistvost a zaměříme se nejen na své tělo, ale také na důkladnou očistu svých myšlenek, emocí i energie. Tarotové výklady nám pomohou najít naše zanesená místa, abychom je mohli pěkně vymést jako kouty, plné pavučin!

Které své emoce nepřijímáme, ignorujeme či potlačujeme a ony pak v našem podvědomí neblaze ovlivňují náš život? Jaké situace (či lidé) na nás působí negativně, aniž bychom si to uvědomovali? Jak se můžeme zbavit svých destruktivních myšlenek, abychom je nahradili myšlenkami tvůrčími? Vždyť to všichni víme: na co zaměřujeme pozornost, to si taky ve svém životě vytváříme!

A konečně: co potřebuje pro jarní očistu právě naše tělo, aby vzkvétalo a kypělo zdravím?

Těším se, že po jarním detoxu budeme životem šťastně poletovat jako ti nejkrásnější motýli! 🙂

 

Termín

 • 24. března 2022 (19 – 21 hodin)

Kurzovné

 • 500,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

 

button-prihlasit

 

 

STRACH vs. ODVAHA

 

ONLINE workshop o odvaze podívat se svým strachům do očí.

Výhodou online formy je, že své výklady můžete probrat ve skupině odkudkoli a po workshopu obdržíte záznam, který si budete moci kdykoli přehrát (nahrávku musí odsouhlasit celá skupina). Potřebujete pouze počítač či mobil a funkční mikrofon a kameru. Po vašem přihlášení na workshop vám zašlu odkaz, na který kliknete a to je vše. Před online setkáním vám zašlu zadání tarotových výkladů, které si můžete vytisknout nebo připravit jinak k nahlédnutí. K online workshopům používáme aplikaci zoom.us.

 

ANOTACE:

Máte odvahu prozkoumat své strachy? Pokud ano, tenhle workshop je právě pro vás!

Abychom našli odvahu k vysněným zkušenostem, musíme nejprve zvítězit nad svými strachy. Jaké obavy a strachy nás vězní? Čeho se nejvíc bojíme a kde tyto strachy vznikly? Víme, jak se svým strachem pracovat?

Říká se, že největší strach je strach ze strachu. Je to vlastně velmi paradoxní: naše největší obavy většinou nemají vůbec žádné racionální jádro. Prostě je to pouhý návyk.

Spíše zlozvyk.

Když najdeme odvahu projít údolím svých obav a podívat se zblízka svým strachům do očí, uvolní se obrovské množství energie, které nám přinese vášeň, radost…a odvahu! Odvahu realizovat to, po čem toužíme! Odvahu získat vysněné, projevit se ve své autentičnosti, odvahu konečně upřímně sdělit to, co v sobě potlačujeme nebo třeba odvahu k radikálním změnám!

 

Termín

Kurzovné

 • 500,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

button-prihlasit

 

 

„VROZENÉ TALENTY A DARY“

ONLINE workshop, který se tentokrát zaměří na naše přirozené talenty a vnitřní dary.

Výhodou ONLINE workshopu je, že své výklady můžete probrat ve skupině odkudkoli a po workshopu obdržíte záznam, který si budete moci kdykoli přehrát. Potřebujete pouze počítač či mobil a funkční mikrofon a kameru. Používáme aplikaci zoom.us. Po vašem přihlášení na workshop vám zašlu odkaz, na který kliknete a to je vše.

ANOTACE:

Čas od času neuškodí připomenout si, jaké jsou naše vrozené talenty a dary.

 • Co nám dobré víly daly do vínku při našem narození?
 • V čem jsme jedineční?
 • Jak můžeme své dary a přirozené schopnosti rozvinout?
 • Co můžeme nabídnout světu?
 • Věnujeme se té správné profesi?

Někdo už dlouho pátrá po tom, co je jeho jedinečným talentem. Nemůže ho najít, neboť ho rodina, škola a jiní „všichni dobří rodáci“ tlačili  v dětství do aktivit, o kterých si mysleli, že jsou důležitější než rozvíjet něco jako talent.

Jiní si naopak myslí, že o svých talentech ví všechno. Možná by byli překvapení. Kdybyste mi před lety řekli, že se jednou budu živit jako lektorka ve své tarotové škole, určitě bych se vám tehdy vysmála. No a vidíte! A prý mi to docela jde.  🙂

Procházíme silným transformačním obdobím, které je umocněné rokem Velekněze. Rokem, který nás vede k tomu, abychom byli věrní sobě a své jedinečné životní cestě a abychom našli odvahu být sami sebou.

K tomu však musíme znát své jedinečné talenty a dary…

Termín

Kurzovné

 • 500,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

 

button-prihlasit

 

 

 

 

 

 

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com