Akce 2021 | Tarotová škola | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Akce 2021

„VROZENÉ TALENTY A DARY“ 29. 4. 2021

ONLINE workshop, který se tentokrát zaměří na naše přirozené talenty a vnitřní dary.

Výhodou ONLINE workshopu je, že své výklady můžete probrat ve skupině odkudkoli a po workshopu obdržíte záznam, který si budete moci kdykoli přehrát. Potřebujete pouze počítač či mobil a funkční mikrofon a kameru. Používáme aplikaci zoom.us. Po vašem přihlášení na workshop vám zašlu odkaz, na který kliknete a to je vše.

ANOTACE:

Čas od času neuškodí připomenout si, jaké jsou naše vrozené talenty a dary.

 • Co nám dobré víly daly do vínku při našem narození?
 • V čem jsme jedineční?
 • Jak můžeme své dary a přirozené schopnosti rozvinout?
 • Co můžeme nabídnout světu?
 • Věnujeme se té správné profesi?

Někdo už dlouho pátrá po tom, co je jeho jedinečným talentem. Nemůže ho najít, neboť ho rodina, škola a jiní „všichni dobří rodáci“ tlačili  v dětství do aktivit, o kterých si mysleli, že jsou důležitější než rozvíjet něco jako talent.

Jiní si naopak myslí, že o svých talentech ví všechno. Možná by byli překvapení. Kdybyste mi před lety řekli, že se jednou budu živit jako lektorka ve své tarotové škole, určitě bych se vám tehdy vysmála. No a vidíte! A prý mi to docela jde.  🙂

Procházíme silným transformačním obdobím, které je umocněné rokem Velekněze. Rokem, který nás vede k tomu, abychom byli věrní sobě a své jedinečné životní cestě a abychom našli odvahu být sami sebou.

K tomu však musíme znát své jedinečné talenty a dary…

Termín

 • 29. dubna 2021 (19.00 – 21.00 hodin)

Kurzovné

 • 500,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

 

button-prihlasit

 

 

„JARNÍ ZNOVUZROZENÍ“ 18. 3. 2021

ONLINE workshop, který vám poradí, jak a v čem provést jarní očistu.

Výhodou ONLINE workshopu je, že své výklady můžete probrat ve skupině odkudkoli a po akci obdržíte záznam, který si budete moci kdykoli přehrát. Potřebujete pouze počítač či mobil a funkční mikrofon a kameru. Používáme aplikaci zoom.us. Po vašem přihlášení na workshop vám zašlu odkaz, na který kliknete a to je vše.

ANOTACE:

Blíží se jaro. K jaru patří petrklíče, rašící pupeny, svěží zeleň, jarní úklid, Velikonoce, nové začátky, zpěv ptáků….ale i motýli! 🙂

Pojďme – stejně jako oni – vylézt ze své zimní kukly a nechejme zazářit svou barevnost a krásu! Pojďme se připravit na své jarní znovuzrození, plné radosti, lásky, kreativity, svobody a krásných změn!

Jak? Dokonalou očistou!

Jak taková „TAROTOVÁ OČISTA“ bude probíhat?

Především si uvědomíme svou celistvost a zaměříme se nejen na své tělo, ale také na důkladnou očistu svých myšlenek, emocí i energie. Tarotové výklady nám pomohou najít naše zanesená místa, abychom je mohli pěkně vymést jako kouty, plné pavučin!

Které své emoce nepřijímáme, ignorujeme či potlačujeme a ony pak v našem podvědomí neblaze ovlivňují náš život? Jaké situace (či lidé) na nás působí negativně, aniž bychom si to uvědomovali? Jak se můžeme zbavit svých destruktivních myšlenek, abychom je nahradili myšlenkami tvůrčími? Vždyť to všichni víme: na co zaměřujeme pozornost, to si taky ve svém životě vytváříme!

A konečně: co potřebuje pro jarní očistu právě naše tělo, aby vzkvétalo a kypělo zdravím?

Těším se, že po jarním detoxu budeme životem šťastně poletovat jako ti nejkrásnější motýli! 🙂

 

Termín

 • 18. března 2021 (19.00 – 21.00 hodin)

Kurzovné

 • 500,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

 

button-prihlasit

 

 

 

„SEBELÁSKA“ online  13. 5. 2021

ONLINE workshop o sebepřijetí, lásce a úctě sama k sobě.

ONLINE formy workshopu je, že své výklady můžete probrat ve skupině odkudkoli a po workshopu obdržíte záznam, který si budete moci kdykoli přehrát (nahrávku musí odsouhlasit celá skupina). Potřebujete pouze počítač či mobil a funkční mikrofon a kameru. Používáme aplikaci zoom.us. Po vašem přihlášení na workshop vám zašlu odkaz, na který kliknete a to je vše.

 

ANOTACE:

Tento workshop vypisuji na 1. máje. 🙂 Začíná měsíc lásky, no a co je v této oblasti důležitější, než sebeláska?

„Jak milujeme sami sebe, tak dokážeme milovat a přijímat vše ostatní“.

Měla jsem na dnešní den spousty plánů. Pak jsem se zastavila a řekla si: „Kdybych jednala v souladu se skutečnou sebeláskou, jak by vypadal dnešní den? „ Ozvalo se ve mně, že si chci udělat den pouze pro sebe a pořádně si uklidit ve věcech. Být hezky v čistém a svěžím prostoru a mít krásný bezpečný pocit, že vše je na svém místě. Tak jsem si pustila příjemnou hudbu, dala jsem se do úklidu, do sprchování kytiček, srovnávání svých věcí…netrvalo dlouho a začaly přicházet spontánní vhledy a skvělé nápady. Mimo jiné také nápad vypsat tento workshop. 🙂

Další důkaz toho, jak je důležité žít v sebelásce, zaměřovat se na to, co je PRO NÁS důležité a být v souladu sám se sebou.

Sebeláska, sebepřijetí, sebeúcta…to jsou výrazy, které dříve byly téměř neznámým pojmem, ale začínají se naštěstí dostávat do povědomí lidí víc a víc.  Už konečně chápeme, že nejdůležitější vztah je právě ten, který máme sami k sobě. Od něj se pak odvíjí kvalita těch dalších.

Žijeme svůj každodenní život s přirozenou důstojností a sebeláskou? Pokud ano, okolí i životní okolnosti nám to odráží. Je pro nás samozřejmostí naplňovat vlastní potřeby, touhy a vize, anebo je to naopak problém? Přijímáme sami sebe se svými kvalitami i chybami? Umíme se pochválit, ocenit? Věříme ve svůj úspěch a expanzi? Dopřáváme si to, co naše tělo potřebuje ke svému kypícímu zdraví?

Na našem tarotovém setkání se zaměříme na to, jaké programy sebelásky jsme přijali ve svém dětství a pomocí tarotových rozborů se pokusíme uzdravit ty destruktivní a škodlivé. Zblízka si posvítíme na to, jak naše sebeláska vypadá v oblasti blízkých vztahů, zdraví nebo vlastní seberealizace.

 

Termín

 • 13. května 2021 (19.00 – 21.00 hodin)

Kurzovné

 • 500,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem ve výši 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

 

button-prihlasit

 

 

Ještě malý dodatek k této fotografii…

Před lety jsme s Jardou dali na web kalendář, který bude připomínat, jaké datum zrovna je a hlavně, které jméno má zrovna ten den svátek. Měli jsme v úmyslu vytvořit „kartu jmenin“ – projekt je zatím ve fázi tvoření. 🙂 🙂
Na dnešní den jsme tam fakt nechtěli uvádět to, co je běžně v kalendáři: „Svátek práce“. A tak jsme to vyřešili jinak.
DNES JE LÁSKA!!! 😍
Přeji nám všem, aby LASKA byla součástí našich životů nejen dnes, ale každý den!!! ❤❤❤
O své sebelásce se také dozvíte v programu „Poznej sám sebe“ – tři tarotové hry ZDARMA.

 

 

 

„VNITŘNÍ DÍTĚ“ 3. 6. 2021

ONLINE workshop o sebelásce, citlivosti, radosti ze života, soucitu a respektu ke svým důležitým potřebám.

Výhodou ONLINE formy workshopu je, že své výklady můžete probrat ve skupině odkudkoli a po workshopu obdržíte záznam, který si budete moci kdykoli přehrát (nahrávku musí odsouhlasit celá skupina). Potřebujete pouze počítač či mobil a funkční mikrofon a kameru. Po vašem přihlášení na workshop vám zašlu odkaz, na který kliknete a to je vše: můžeme se s chutí pustit do svých výkladů.

ANOTACE:

Žijeme v době velkých a možná dost zásadních změn. Troufám si říct, že málokdo z nás má tušení, co všechno se na různých úrovních mění a kam změny směřují.

Zasahuje nás nejistota, možná strach z neznáma.

Jsem přesvědčená o tom, že jde o změny ozdravné, ovšem pro citlivé lidi (a nejen pro ně) je ztráta jistot náročná. Je to stejné jako u malých dětí. Děti uklidňuje režim, pravidelnost, pocit jistoty a bezpečí. Když tohle ztrácejí, mohou mít strach.

Každý z nás v sobě nosí své „vnitřní dítě“. Je to ta nejcitlivější a nejéteričtější část v nás. Je to spektrum našich emocí a přirozených potřeb. Je to naše spontánnost. Je to pramen naší tvořivosti, intuice a zvídavosti. Doba velkých změn vyžaduje, abychom byli k sobě (ke svému vnitřnímu dítěti) laskaví. Abychom měli k sobě i jiným soucit. Abychom byli citliví, intuitivní a empatičtí…

Jak se má vaše „vnitřní dítě“? Je šťastné, protože si dopřejete uvolnění, hravost a respekt ke svým přirozeným potřebám? Nebo je smutné, zraněné, neboť se stále za něco kritizujete, nedopřejete si odpočinek, nedovolíte si vyjádřit, co skutečně cítíte?

Na tomto workshopu se pomocí tarotových karet propojíte se svým vnitřním dítětem, abyste zjistili, co právě teď nejvíce potřebuje k tomu, abyste byli šťastní a zdraví.

 

Termín
 • 3. června 2021 (19. 00 – 21. 00 hodin)

Kurzovné

 • 500,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

button-prihlasit

 

 

 

 

 

STRACH vs. ODVAHA (22. 10. 2020)

 

ONLINE workshop o odvaze podívat se svým strachům do očí.

Výhodou online formy je, že své výklady můžete probrat ve skupině odkudkoli a po workshopu obdržíte záznam, který si budete moci kdykoli přehrát (nahrávku musí odsouhlasit celá skupina). Potřebujete pouze počítač či mobil a funkční mikrofon a kameru. Po vašem přihlášení na workshop vám zašlu odkaz, na který kliknete a to je vše. Před online setkáním vám zašlu zadání tarotových výkladů, které si můžete vytisknout nebo připravit jinak k nahlédnutí. K online workshopům používáme aplikaci zoom.us.

 

ANOTACE:

Máte odvahu prozkoumat své strachy? Pokud ano, tenhle workshop je právě pro vás!

Abychom našli odvahu k vysněným zkušenostem, musíme nejprve zvítězit nad svými strachy. Jaké obavy a strachy nás vězní? Čeho se nejvíc bojíme a kde tyto strachy vznikly? Víme, jak se svým strachem pracovat?

Říká se, že největší strach je strach ze strachu. Je to vlastně velmi paradoxní: naše největší obavy většinou nemají vůbec žádné racionální jádro. Prostě je to pouhý návyk.

Spíše zlozvyk.

Když najdeme odvahu projít údolím svých obav a podívat se zblízka svým strachům do očí, uvolní se obrovské množství energie, které nám přinese vášeň, radost…a odvahu! Odvahu realizovat to, po čem toužíme! Odvahu získat vysněné, projevit se ve své autentičnosti, odvahu konečně upřímně sdělit to, co v sobě potlačujeme nebo třeba odvahu k radikálním změnám!

 

Termín

 •  22. října 2020 (19. 00- 21. 00 hodin)

Kurzovné

 • 500,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

button-prihlasit

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com