Adventní výklad karet | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Adventní výklad karet

adventni-vyklad-2Právě začal adventní čas.

Jde o období čtyř neděl před vánočními svátky, o dobu radostného očekávání příchodu Spasitele, duchovní přípravu na Vánoce, dobu rozjímání a dobročinnosti… toť Wikipedie.

Ať už vyznáváme jakoukoli víru, anebo jsme naprostí bezvěrci, čas předvánoční má schopnost probouzet v nás to dobré a šlechetné. A zpomalovat. Já vím… jak koho. Někdo naopak o adventu nasadí zběsilý rytmus a pořádá závody „Kdo bude dříve uštvaný a vyčerpaný“.

Rozhodla jsem se komerční předvánoční hry nehrát. Čančám smrkové věnečky, pouštím si do nekonečna Českou mši vánoční, která se mi dodnes neomrzela a dárky většinou objednávám na internetu. Přeplněná nákupní centra fakt nedávám!  A protože i v této době pořádám víkendové tarotové kurzy, ráda nasávám atmosféru vánočních trhů na svých cestách.

adventni-vyklad-4Prostě jsem si řekla, že ten nádherný čas vánoční pojmu poeticky a duchovně.  A „advent“ budu brát v jeho skutečném překladu, kterým je „příchod“.

Že zkrátka budu v klidu a rozjímání očekávat příchod toho dne, kdy se hodně lidí na světě ve stejný čas aspoň na chvilinku zastaví, aby otevřeli ostatním svá srdce, strávili čas se svými nejbližšími a vzájemně se obdarovaliA alespoň jednou v roce si uvědomili i jiné hodnoty, než jakými se zabývají jindy.

Jestli jste na tom stejně jako já, zapalte si svíčku, postavte na svařáček, dejte do trouby kaštany a dopřejte si rozjímací a sebepoznávací chvilku s adventním výkladem!

 

Adventní výklad

 

  1. Co mohu udělat pro to, abych byl (byla) lepší
  2. Co mohu udělat pro to, aby byl svět lepší
  3. Jaké dobro mohu činit
  4. Čeho se mám zříci, co mám obětovat
  5. Jaké duchovní poselství mi advent přináší v oblasti vztahů
  6. Jaké duchovní poselství mi advent přináší v oblasti zdraví
  7. Jaké duchovní poselství mi advent přináší v oblasti profese
  8. Jaké duchovní poselství mi advent přináší v oblasti spirituality

 

 

1    2    3    4

 

 

5    6    7    8

        

                                                    

Přeji vám hodně lásky a klidu v duši i v myšlenkách!

 

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter